ZABAWA W WOJNE (DOPISZ SIE DO DRUŻYNY ABYM WIEDZIAŁ KOMU DAĆ NAGRODE)
hm.. ja nie walcze
Ale chętnie popatrze jak Wilk'u sie chowa po kątach
PRZEJDŹ NA FORUM